| mars009 a întrebat:

Buna, problema e ca mi s-a inchis contul de c2m, motivul fiind continutul inadecvat, ceea ce nu e posibil. Mi-am sters aplicatia, la fel, nu m-au lasat s-o utilizez, mi-am resetat pana si telefonul de vreo 3 4 ori, la care, am facut conturi noi. Iar dupa 2 3 minute, primeam block din partea aplicatiei. Daca stie cineva, sau a patit, ma poate ajuta si pe mine?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Pai, ti-a fost blocata adresa de IP, de aceea cand iti faci alt cont, esti tot tipul rejectat.