| asilviu92 a întrebat:

recent am primit din america un telefon Blackberry 7280. era codat pe AT&T (retea din america) am reusit sa-l decodez dar tot nu merge in reteaua Orange. am inteles ca e ceva legat de frecventa. ma ajuta si pe mine careva? ce trebuie sa fac sa mearga? se poate seta frecventa?

1 răspuns:
| mejustme444 a răspuns:

Du-te la o reprezentanta Orange ca te rezolva aia... eu l-am luat din Romania si era o problema cu cartela veche si am pus alta. Vezi si tu...