| PeAcE a întrebat:

Sa va povestesc...Am avut o problema cu pc-ul si a trebuit sa mi-l reinstalez. Toate bune, doar ca baiatul care mi l-a instalat mi-a spus ca nu am driver-ul pentrru placa de retea si mi-a zis ca se poate gasi pe internet doar ca eu nu ma prea pricep si nu stiu exact de unde sa o iau.(placa se numeste ETHERNET CONTROLLER). Daca stiti vre un site de unde pot descarca driver-ul va rog sa mi-l spuneti. Ofer fundita daca este bun.

Răspuns Câştigător
| Smart a răspuns:

Http://drivers.softpedia.com/......062b.shtml este bun pentru toate versiunile de windows-uri

2 răspunsuri:
| ronin33dan a răspuns:

Vezi ce marca ai placa baza si intra pe site-ul producatorului apoi descarci tot ce ai nevoie de acolo! Succes!

| UNfriendLY a răspuns:

Http://lmgtfy.com/? cu=download+ethernet+controller+network+driver
si dai pe al 2-lea link, il dldezi, si il instalezi, pa