| adyadrian78 a întrebat:

Salutare
Am pornit si imi da Blue Screen of Death din 2 zile

Nici XP 7 8 8.1 Nu merge bine de apare o eroare suparata eu nu am fost la Windows 8 sa dau F8 Si sa selectez Safe Mode

Era 31 de virusi la Avira 2014 ca e stricat ceva Hard Disk-ul sau ceva

Ce doriti sa imi repar C:\Users\xxx\Pictures\Captură.JPG

2 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Ai văzut ce pățești daca folosești Windows și /sau softuri furate de pe file liste sau torenze?
în cazul tau virușii conținuți de aplicațiile contrafăcute ce le-ai furat ți-au distrus hard disc-ul, de unde și acel blue screen.
Daca ai scapat fara BIOS infectat, dacă vei schimba hard discul problema se va rezolva.
Dacă ți-ai infectat BIOS-ul, atunci e o problemuta mai mărișoară că acesta trebuie rescris, și asta se face în service, ca acolo nu ai voie să greșești.Succes

| adyadrian78 explică:

Binee