| monicka a întrebat:

se poate intampla ceva cu calculatorul daca il deschid si il inchid des? cam la distanta de 2-3 minute de vreo 3 ori pe zi?

Răspuns Câştigător
| nobody88 a răspuns:

Nu, calculatoarele sunt facute sa reziste la o astfel de utilizare, chiar daca faci asta nonstop, uite de exemplu la o inst win se restarteaza singur de vreo 2 ori plus ca singurul element care s-ar putea strica este sursa care una relativ buna pentru un pc obisnuit de birou este vreo 50 ron nimic altceva daca vrei o descriere mai detaliata da-mi un semn si discutam pe privat si iti explic mai in detaliu. succes happy