| StefanAndrei42 a întrebat:

Buna seara, am cumparat un S8+,primul lucru pe care l-am facut a fost sa il pun la incarcat, era descarcat, nu se aprindea beculetul ca si cum s-ar fi incarcat si automat nu se aprindea, ceva sfaturi?

9 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

E Sh?

| StefanAndrei42 explică (pentru sierra1):

Luat de pe Flip.ro,un site care vinde si sh, dar am meu este sigilat, luat in cea mai buna conditie

| sierra1 a răspuns (pentru StefanAndrei42):

Atunci inseamnă că ai garanție: returnează-l

| StefanAndrei42 explică (pentru sierra1):

Asta am si facut

| sierra1 a răspuns (pentru StefanAndrei42):

și atunci, sfaturi pentru ce?

| StefanAndrei42 explică (pentru sierra1):

Am pus intrebarea inainte sa il returnez, credeam ca se putea repara cumva

| zilog a răspuns:

Părerea mea este că la cumpărat de la unul mai negru de cât noaptea
noaptea când mergea pe stradă
omul respectiv mergea și sa făcut că la găsit pe stradă în fața lui
și i-a spus ia uite ce am găsit
un inel cu diamate!
mie nu îmi trebuie acest giuvair italiano veritabile A8
Dă-mi bosule bosulică barosane și tu acolo cinșpe sute să iau șeva și la copchii mei de mâncare că le ghiorie burta de foame!

Și el a scos frumușel 150 lei a luat telefonul găsit în fața lui a fugit acasă unde l-a pus la încărcat într-un jaf de încarcator
no-name no-brand care nu are în veci cum să încarce haladita aia de bijuterie
barimi dacă încerca și el cu hun încarcator mai bun mai de calitate cu cablu original Samsung incarcator original Samsung
atunci ar fi văzut că harde beculețul șela jeratic întrusul

| marinaru777 a răspuns:

La s8 daca incarcatorul este ok se aprinde beculetul de incarcare, daca nu se aprinde nu incarca scoate i husa si incearca sa l incarci.

| Illuminati2016 a răspuns:

Daca ai garantie il duci la garantie sau apesi pe butonul de power pana se aprinde