| Claudiuu404 a întrebat:

Am inteles ca serviciul de internet "web'n'walk" de la cei de la Frog functioneaza doar pe anumite telefoane si vreau sa-mi cumpar un Samsung Galaxy Gio S5660. Intrebarea mea este: Pe Samsung Galaxy Gio S5660 functioneaza web'n'walk? Sau are cineva web'n'walk pe Samsung Galaxy Gio S5660? Va rog mult sa-mi raspundeti. Multumesc.

4 răspunsuri:
| ℓαυяα a răspuns:

Ai aici lista cu telefoanele compatibile :)

http://www.wnw.ro/telefoane_compatibile_webnwalk.html

| Claudiuu404 explică (pentru ℓαυяα):

Multumesc de raspuns, insa mi se pare ciudat sa nu vad niciun smartphone Samsung in acea lista. De-asta intreb. straight face

| YoshiFan a răspuns:

Nu pot sa-ti zic daca functioneaza pe Galaxy Gio, dar eu am avut web'n'walk pe Samsung Galaxy 5, care este si el un telefon cu Android, deci iti va merge!

| Claudiuu404 explică (pentru YoshiFan):

Multumesc de raspus. Tot asa a avut si un prieten de al meu. Vad ca telefonul asta nu este in lista aceea, cu telefoanele compatibile si nici Gio nu este. De fapt, niciun smartphone de la Samsung nu e. Tocmai de-asta am pus aceasta intrebare. happy