| Ciprianccdlcjmrx a întrebat:

Buna seara, am luat un sistem de la PC garage, si nu gasesc şuruburi de montare, nu le-or fi pus? Si daca nu ce e de facut?

Răspuns Câştigător
| KanameKuran a răspuns:

1) ce fel de sistem?
2) ce suruburi de montare?

Daca ai vreo nelamurire cu privire la comanda ta, te sfatuiesc sa ii contactezi, fie prin email, telefon sau chat-ul live de pe site-ul lor.

4 răspunsuri:
| Ciprianccdlcjmrx explică (pentru KanameKuran):

Mi-am facut un sistem pe piese de gaming, si nu gasesc suruburi pentru placa de baza pentru hard, nimic

| IIIshaneIII a răspuns:

Cred ca în cutia de la boxe trebuie să fie și un plic c șuruburi/accesorii

| Ciprianccdlcjmrx explică (pentru KanameKuran):

Vere, n-or pus nici sursa, eu dau firma asta in judecată

| nda a răspuns (pentru Ciprianccdlcjmrx):

Nu e cazul sa te gandesti asa departe. Ia legatura cu ei si spune-le ce s-a intamplat. E o greseala mai mult ca sigur.