| Multisuperfly2031 a întrebat:

Bună seara.
Am nevoie de ajutorul cuiva care se pricepe foarte bine în ceea ce privește contul de tiktok. Nu mă mai pot loga pe un cont.
Am nevoie urgent, chiar și contracost.
Va rog frumos

2 răspunsuri:
| Anuket a răspuns:

Ai uitat parola? Dai resetare.

| Multisuperfly2031 explică (pentru Anuket):

Am uitat parola. Am contul de foarte mult timp. Ideea este ca mai am un cont secundar. Și când am băgat e-mailul care îmi aduceam eu aminte, eu de fapt am resetat parola cu acel email la contul secundar nici decum la cel principal.
Am încercat si de pe alt telefon sa resetez si am băgat nr de telefon cu care mi-am făcut contul dar la final îmi apare un mesaj unde scrie : dispozitivul dvs nu este de încredere, încercați altul. Și am încercat și de pe altul.
Nu stiu cum sa mai fac.