| anonim_4396 a întrebat:

Bună seara.Am o problemă. Când incerc sa ma conectez la contul de Instagram mă deconectează si Imi spune ca e posibil ca utilizatorul sa fi schimbat parola. Dacă schimb parola imi spune ca acțiunea s-a desfășurat, iar după, cand bag parola noua mă deconectează iar. Nu stiu ce să fac. Am dat sa primesc email de reconectare, dar nu mă lasă să schimb parola.Va rog frumos să mă ajutați.

1 răspuns:
| Vasiagp a răspuns:

Ori ai scris parola greșit sau ai uitat-o sau in cel mai rau caz cineva îți știe parola și a schimbat-o deja înaintea ta.