| Nairam17 a întrebat:

Buna seara, am o problema cu mailul la yahoo. Am contul blocat, presupun ca din cauza perioadei mari de timp in care nu am mai intrat pe el. Nu am mail alternativ, imi apare intrebarea de securitate dar nu-mi amintesc raspunsul, sunt ani de atunci. Am mare nevoie de acest mail, nu vreau raspunsuri gen: "fa-ti alt id". Imi cer scuze daca am gresit categoria. Ce pot face in situatia de mai sus?

2 răspunsuri:
| Bizzle a răspuns:

Hey.
Pai nici pe al meu nu ma mai lasa sa intru. Incearca sati schimbi parola la mail. Pe mine dupa un timp m-a lasat din nou sa intru dar nu stiu cum habar nu am. Parerea mea incearca sa schimbi parola.
Succes!

| kennethxx a răspuns:

Http://www.mozilla.org/ro/thunderbird/

Descarca mozila Thunderbird. astfel iti poti citi mailurile de pe contul blocat. :) Succes. daca e ceva imi dai mesaj privat.