| Sky_Lefe_1998 a întrebat:

Deci cat de recent mama a gresit parola de la MAIL si i-a zis ca are contul blocat timp de 24 de ore, dar a trecut mai mult si este tot blocat.
Ptoblema este ca acolo avea niste date personale care ii trebuiau si contul nu este facut de ea si nu stie mai alternativ asu intrebarea si raspunsul secret.
Are cineva vreo idee? Ofer

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

YAHOO MESSENGER -ID BLOCAT Daca ai ID-ul blocat nu poti intra pe Messenger si nici sa deschizi casuta email.In cazul in care se incearca in repetate randuri sa se intre pe Messenger sau sa se deschida casuta email si se intoduce o parola gresita, Yahoo intelege ca e o persoana straina care incearca sa ghiceasca parola corecta si atunci ID-ul va fi blocat din motive de siguranta.Deci chiar daca ID-ul este al tau, dar nu mai esti sigur care este parola, incercand in mod repetat, ID-ul va fi blocat. Daca ID-ul ti-a fost blocat din motive de siguranta, nu ai o alta solutie decat sa astepti. ID-ul va fi deblocat in scurt timp.Nu mai incerca sa te conectezi in urmatoarele 24 de ore.