| thewolf1222 a întrebat:

Am o problema foarte mare. In urma cu un an si ceva am trimis un email la o firma, acum am nevoie de acel mail trimis de mine si nu il mai gasesc nicium, m-am uitat la mailuri sterse, la trimise, la spam, am luat tot mailul la rand si nimic. Alte mailuri le gasesc doar trimise mai recent de anul acesta. In luna octombrie anului trecut mi-am schimbat telefonul, oare asta sa fie problema?
Cine poate sa ma ajute sa rezolv aceasta problema, OFER RECOMPENSA!
Vreau sa mentionez este un mail extrem de important. Astept mesajele dv.

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Din pacate l-ai sters daca nu il gasesti nici la trash (gunoi), nici la emailuri trimise, nici in alt folder creat de tine special.
Din cate stiu emailurile sunt postate pe serverul pe care ai clientul de email, de aceea daca il stergi nu il poti recupera...ca daca erau pe calculator era altceva.

1 răspuns:
| alexmohor1996 a răspuns:

Nu are treaba cu telefonul. Esti 100% sigur ca te-ai uitat in email-ul care trebuia? Poate ai mai multe email-uri si ai intrat pe cel gresit.
Daca ai mai multe email-uri, incearca sa-ti aduci aminte macar un cuvant din titlul email-ului trimis si intra la mesaje trimise si da-i cu search. Singura problema ar fi daca yahoo / google, la ce ai tu email-ul ala, au facut cumva sa se stearga automat mail-urile mai vechi de 1 an, dar nu cred. Vezi daca te-am ajutat cu asta.