| danutrobos2 a întrebat:

Buna seara am o problema la pc nu stiu ce are dar daca vreau sa intru pe facebook nu se conecteaza la fel si pe yahoo nu stiu ce are am antivirus am Adobe de toate plss dau funda

2 răspunsuri:
| PaiuAlexandru a răspuns:

Am avut si eu eroarea asta dar si-a revenit singur, intreaba pe cineva care se pricepe

| Endriu228 a răspuns:

Încearcă sa ștergi cookie-file din browser-ul tău cu toată istoria și încearca din nou.
Schimbă parola(dacă nu acceptă parola).
Sau poate un virus... pune pe antivirus să scaneze tot pc-ul(dacă demult nu ai controlat pc-ul în prezența virușilor).