| Oanny a întrebat:

Revin cu o noua problema cu telefonul.Am vrut sa instalez din nou cyanogen si dupa ce am terminat cu pasul 1 de pe siteul asta http:// www gadget-review ro/instalare-android-jelly-bean-pe-Samsung-i9000/
cand se restarteaza ramane blocat la imaginea cu galaxy s.I-am dat wipe data, wipe cache dar tot nu merge.Si cand am incercat sa instalez din nou gingerbread nu recunoaste odin telefonul.Ce as putea sa fac?

2 răspunsuri:
| Oanny explică:

Am Samsung galaxy s gt-i9000

| sltlp a răspuns (pentru Oanny):

Ai avut ghinion. Ai driverele instalate? Odata ce iti afiseaza cum porneste, a aproape imposibil sa nu il vada in odin.
Daca vrei te ajut eu cu proces cap-coada, dar ramai dator/oare.