| adelle23 a întrebat:

Am un BlackBerry bold.dar mi s-a blocat joystick-ul..adica biluta aceea care ma ajuta sa navighez in meniu. mi s-a mai intamplat asa dar dupa ce o miscam de multe ori mi se debloca, acum nimic.ce sa fac? Nu stiu cum sa o scot ca sa o curat straight face
Multumesc mult! funda!

Răspuns Câştigător
| xToTheZx a răspuns:

Uite un tutorial: http://cautasiafla.blogspot.ro/......kball.html

Sper ca te-am ajutat, Bafta!

2 răspunsuri:
| Catalin_Adrian_Neagu_1989 a răspuns:

Iei telefonul frumos si te duci la primul service gsm pentru curatare, mai mult de 20 de lei nu costa

| adelle23 explică (pentru Catalin_Adrian_Neagu_1989):

Si pana ma duc, ce fac? ca primesc telefoane si mesaje si nu am cum sa raspund sad