| dacy21 a întrebat:

Buna seara.Am un telefon HTC desire 300 si mi s-a descarcat bateria de tot.Cand conectez incarcatorul apare ca se incarca, porneste de la 1% apoi coboara la 0% si se opreste.Ce are?

Răspuns Câştigător
| mont a răspuns:

Cel mai probabiș scazut nivelul de incarcare a bateriei sub pragul minim la care la care telefonul o recunoaste. Trebuie incarcata un pic cu o sursa de tensiune adecvata in exteriorul telefonului si isi revine.

1 răspuns:
| andrei690 a răspuns:

laughing e fraieric. Incearca sa nu l mai lasi sa porneasca ca sa se incarce destul bateria sa poata sa l tina. Incearca la computer prin cablu usb happy