| razvanharcota a întrebat:

Buna seara! Aș vrea să mă ajutați cu o întrebare, VPN face cost suplimentar? Am iPhone și mi-am instalat Avast și îmi cere să facă o rețea VPN.Nu sunt sigur dacă va face așa că de aceea am întrebat.Mulțumesc frumos!

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu vad ce legătură are avea vpn cu costul suplimentar atât timp cât ai net.

Răspuns utilizator avertizat
| UserRo10 a răspuns:

VPN poate consuma o idee mai mult trafic de internet deoarece se conecteaza unde ii spui si e intermediar, dar costul nu apare decat daca depasesti traficul inclus sau ai alte plati
Oricum e o mizerie sa instalezi antivirus pe un iphone deoarece ai updateurile de securitate ale telefonului. E inutil si toaca degeaba baterie