| MoonLight a întrebat:

Astazi am incercat sa intru pe id-ul meu, dar nu pot! Cand apas enter pentru a intra in id, ma da din nou la login fara nici o eroare. Cum pot remedia problema?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra in Yahoo Mail si schimba-ti parola. Si eu mai patesc asa.

| xGloryaax a răspuns:

Moonlight draga ai probleme MARI cu virusii singura solutie este sa iti cumperi norton ca e cel mai bun si til instalezi altefel nu se rezolva.sau daca nu ai bani reinstalazatil(yahoo) mult noroc!

| GenetiX a răspuns (pentru xGloryaax):

Tu ai ce ai cu virusii aia

| alyball a răspuns:

Dezinstaleaza-l si instaleaza-l din nou.big grin