| dydy22 a întrebat:

Buna seara de curand toti locatarii din bloc sunt nevoiti sa isi puna apometre as avea o intrebare daca este nevoie de apometre si pe apa calda si pe apa rece. eu as dori sa pun apometru la bucatarie pe coloana principala si la baie la fel are ceva?

2 răspunsuri:
| piticuz a răspuns:

Nu ai cum sa-ti pui pe coloana... trebuie separat pe apa calda/rece... Doar in cazul in care ai centrala iti pui doar la apa rece. (ca altceva nu consumi)

| apostuloredana a răspuns:

Cel mai bine contactezi o firma de instalatii....iti recomand eu una daca vrei! gasesti mai multe detalii pe www.avarii.ro