| Kepler a întrebat:

Buna seara, de o saptamana mi s-a cam stricat ceasul de mana, este din ala cu ecran tactil. In primul rand nu prea mai merge ecranul, dau cu degetul si nu se intampla nimic, trebuie sa opresc ceasul si daca astept un timp si il repornesc, dupa ecranul incepe sa se miste din nou pentru putin timp. Apoi, mai este o alta problema, ceasul se inchide si se deschide singur.
Am fost cu el la mare si am intrat in apa, dar normal ar trebui sa aiba rezistenta. Cand ma spal de obicei mi-l tin pe mana si n-am nicio problema, numai dupa ce am fost la mare a inceput sa faca asa.
Stiti cumva ce putea sa se intample?

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Probabil a luat apă. Mă tem că e numai bun să-l arunci.

| Kepler explică:

Esti sigur?

| Green7777 a răspuns:

Ba tu esti kepler dupa samp? dc mi-ai dat block