| teiube a întrebat:

Buna seara din greseala am
Dat poke pe facebook la un tip cum
Pot sterge? Eu mi-a dezactivat contul de facebook poate ca sa nu vada sper sa se stearga!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti sterge ciupitura. Dar daca nu vrei sa vada, atunci reactiveaza contul, intri la el in profil apoi ii dai block. Il stergi de la prieteni si nu va mai gasiti nici pe facebook. Si nu va mai vedea nici ciupitura ta. Dar hai sa fim seriosi. Si pe mine m-au ciupit o multime de barbati. Si tot barbat sunt si eu. E doar in virtual. Pe facebook nu te poate viola nimeni.

Doar stii ce se spune despre FB. Daca nu stii, iti spun eu.

Facebook este precum puscaria. Scrii pe pereti si mereu esti ciupit de persoane necunoscute. laughing

| nestiy a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce buna a fost asta =) =)

| nestiy a răspuns:

Ti-ai dezactivat contul doar pentru asta? Si da cred ca dispare, sau cel mai probabil in loc de numele tau apare "Utilizator Facebook". Din cate stiam. Succes cu crushul laughing