| Hasss a întrebat:

Buna Seara la toti
ajutati-ma va rog frumos cum sa fac ca sa scap de boala bluee screen-uluilaughing... nu inteleg nu imi da nicio eroare nimic dar cand instalez cate un prog incepe inima sa bata repede transpir am avut un pc mai vechi si intampina BSOD mai des si de atunci mi-a ramas in creer acea eroare acum am altul dar nu intampin niciun fel de eroare(nici cea mai mica ) deci nu stiu cum sa nu ma mai gandesc
ex acum vreau sa instalez fifa 11 dar mi-e frica pentru ca am auzit la cineva ca poti lua bluee screen cand iesi din joc deoarece se activeaza tema aero laughing
deci nu stiu sunt disperat am o frica in mine de moarte
plz ajutati-ma cum sa fac sa nu mai am frica asta in mine

dau funda big grin stiu ca e o intrebare banala happytongue

Răspuns Câştigător
| Th3Public3N3MY a răspuns:

Buna seara si tie! Nu ai de ce sa te temi! Si mie mi s-a intamplat foarte des, dar dupa ce am reinstalat windwosul, nu am mai dat nici un BSOD! Citeste si asta, poate te va ajuta:
http://ro.wikipedia.org/wiki/Blue_Screen_of_Death
Sau aici:
http://new-it.ro/tutoriale/ce-este-si-cum-rezolvam-un-bsod/
Nu mai fii speriat din cauza pc-ului, poate din alte cauze da, dar nu de pc, vorba aia:,, fiare, se repara,, :D
Succes!

2 răspunsuri:
| ElGreco a răspuns:

Ce e acest "bluee screen"? O.O

| SrV40 a răspuns:

Nu.ti face griji pentru blue screen si pc.ul meu e nou si mai da din"cand in cand" cate un blue screen aceasta eroare tine de programe de windows nu are leg cu componentele pc. ului asa ca e 'sanatos' laughing ciaos