| VladCristian19 a întrebat:

Bună seara!
Ma uitam pe YouTube pe televizor, iar când am dat sa ies de pe YouTube și sa ma întorc la programele de TV, am observat ca nu se vede nimic însă se aude.Am încercat sa schimb programul, însă același lucru.Se aude dar nu se vede.Am dat o căutare de programe, s-au găsit programele însă aceeași problema.Aceasta problema apare doar la canalele digitale, nu și la ce analogice. Vreo idee ce are?

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Incearca sa-l inchizi si sa-l scoti din priza.
Daca nu merge se poate face factory reset. Apasa pe butonul HOME, apoi selectati [Setari] — [Preferinte privind dispozitivul] — [Resetati] — [Revenire la setarile din fabrica]. Selectati [Stergeti tot].
O ultima solutie este service-ul.