| VrajitoareaIntunecata a întrebat:

Buna seara oameni buni! Cum as putea sa sterg un cont de pe Cinemagia?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

De pe Cinemagia.ro conturile nu se sterg

iar principalul motiv este ca, din cauza interactivitatii de pe cinemagia, unde userii pot interactiona in multiple moduri, stergerea unui cont poate provoca erori greu de corectat ulterior.

regula nu are exceptii, chiar daca userul care solicita stergerea contului nu a avut activitate pe site.
Sursa moderator: http://www.cinemagia.ro/forum/showthread.php?t=97569

| VrajitoareaIntunecata explică (pentru neluL):

Multumesc mult!

| neluL a răspuns (pentru VrajitoareaIntunecata):

Cu placere! bye, bye wave