| incandescentul a întrebat:

Buna Seara TPU! Am o foarte mare problema. de cateva minute am constatat ca displayul telefonului meu (samsung galaxy mini) nu mai functioneaza, tin sa preceziz daca te uiti atent, foarte foarte atent, poti zarii ceva pe ecran. dar nimic mai mult. Se vede doar ce e cu alb adica doar ceasul crying Ce credeti ca as putea face?

1 răspuns:
| TheWolf13 a răspuns:

Sa mergi sa iti Schmbe ori folia care leaga Tuch Screen-ul cu placa de baza a telefonulu ori ecranul... Tin sa iti Spun Sunt foaret Scumpe piesele daca nu e in Garantie telefonull vei scoate banuti grei din buzunar!