| YoAndrew a întrebat:

Bună seara TPU. Am o imprimantă HP Deskjet D1360 şi când dau să printeze nu printează. Beculeţul de la ea continuă să pâlpâie orice aş face, şi zice 'printer offline'. Tuş am, ce aş putea să fac?

Răspuns Câştigător
| AdrianBoss17WOLF a răspuns:

Incearca sa o resetezi. Cauta pe net. Cam majoritatea imprimantelor fac asa dupa ce le schimbi tusurile happy

2 răspunsuri:
| AdrianBoss17WOLF a răspuns:

Poate nu i-ai instalat bine driverul. Verifica conexiunea cu pc-ul. Ai schimbat tusurile recent?

| YoAndrew explică (pentru AdrianBoss17WOLF):

Tuşurile le-am schimbat chiar acum 2 zile...

| AdrianBoss17WOLF a răspuns (pentru YoAndrew):

Incearca sa o resetezi. Cauta pe net. Cam majoritatea imprimantelor fac asa dupa ce le schimbi tusurile happy