| Hatze9000 a întrebat:

Buna Seara TPU, am o problema cu pc-ul, in momentul in care dau restart ca sa instalez un windows, dau F12 la boot menu si apoi nu imi merg sagetile sa selectez hdd-ul sau dwd-rw-ul. De ce am problema asta? in BIOS imi merge tastatura. Dau Funda! Multumesc!

3 răspunsuri:
| sweett a răspuns:

Eu stiu atunci cand dai rr la pc pentru a instala windowsul trebuie sa dai pe tasta F11, asa stiu eu si asa am si facut laughing.
Incearca sa dai F11 sa vezi.
Daca ti se face ecranul albastru si jos in bara se incarca tot felul de minuni, inseamna ca va merge.
Apesi ENTER-apare sus configuration-apesi pe Tab si pe F2 consecutiv...ai explicatii de la el.
Bafta!

| Hatze9000 explică (pentru sweett):

La mine e F12, nu rade. Oricum nu ai inteles nimic, in fine...