| katalyn16tpu a întrebat:

Buna seara TPU.Am si eu o mica mare problema.
Cand am venit de afara am lasat telefonul pe masa un Alcatel cu clapeta. Cand am venit de la dus, vibra intr-una ceea ce face si acuma.Vibreaza chiar si cand e inchis.Se opreste doar cand scot bateria din el. Vad ca nici camera nu mai functioneaza normal, aia VGA cum era ea... CINE a mai patit asa ceva sau are idee de asa ceva si cum se rezolva sa posteze un raspuns.
Multumesc

1 răspuns:
| Jo1nTuleTzZ a răspuns:

Nu am mai patit asa dar mai mult ca sigur s-a dus soft-ul.Eu am patit ceva de genul cu un Samsung galaxy 5 (I5500). Al meu cand il deschideam se auzea intr-una melodia aia care se aude cand pornesti majoritatea Samsung-urilor si ramanea blocat acolo dar melodia se auzea in continuu nu se mai oprea. Deci banuiesc ca si tu ai aceeasi problema. Sper ca ti-am fost de ajutor!