| elisa820 a întrebat:

Buna seara TPU am si eu o problema.Calculatorul meu care este windows wp merge internetul doar la internet explorer da rcand vreau sa instalez ceva imi spune ca nu am conexiune la internet.

4 răspunsuri:
| stefanvladvlad a răspuns:

Windows xp e cam expirat...
aplicatiile incep sa nu mai fie compatibile cu el
instaleaza altul

| elisa820 explică (pentru stefanvladvlad):

Eu voiam o solutie pentru aceasta problema.Deocamdata nu as vrea sa il schimb. Daca ai o solutie sa ma ajuti esti bine venit sa ma ajuti.

| stefanvladvlad a răspuns (pentru elisa820):

Pai atunci verifica conexiunea la internet
sau descarca google chrome si descarca ce vrei de acolo

| elisa820 explică (pentru stefanvladvlad):

Mie im iarata ca merge internetul dar de fapt el merge pe internet explorer doar.Si cand incerc sa descarc ceva imi spune ca nu este conexiune la internet.