| Ionela1235 a întrebat:

Va rog frumos sa ma ajutati cu o problema care nu o pot rezolva de 2-3 zile. nu imi functioneaza facebook-ul si nu stiu ce sa mai fac ..am incercat in tot felul, dar fara reusita. daca ma veti ajuta va voi fi recunoscatoare! Mulumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Mda.În ce an și dată ești cu calculatorul? Dacă data si ora e setată corect(Z:L:A, regiunea și localele corecte) atunci
încearcă să instalezi ultimele versiuni de browsere Google chrome și Modzilla firefox, precum și efectuază o devirusare a sistemului, ca să nu cumva să ai vreun drăcușor ce încearcă să străpungă firewall-urile serverelor folosind-use de calculatorul tău.
Succes

8 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

În ce sens nu îti „merge" facebucile?
Nu te lasă să te conectezi sau cum anume se manifestă problema?

| Ionela1235 explică (pentru DeyCj):

Pai imi apare :
There is a problem with this website’s security certificate.

The security certificate presented by this website has expired or is not yet valid.

Security certificate problems may indicate an attempt to fool you or intercept any data you send to the server.

We recommend that you close this webpage and do not continue to this website.

Recommended iconClick here to close this webpage.

Not recommended iconContinue to this website (not recommended).

More information More information

Cam asta ..aici sunt intrata pe internet explorer, dar si pe chrome imi apare la fel straight face.

| Ionela1235 explică (pentru DeyCj):

Muuultumesc! Aveam data 2003 ..acum imi merge!

| DeyCj a răspuns (pentru Ionela1235):

Plăcerea e de partea mea.Succes

| DeyCj a răspuns (pentru Ionela1235):

Mda.În ce an și dată ești cu calculatorul? Dacă data si ora e setată corect(Z:L:A, regiunea și localele corecte) atunci
încearcă să instalezi ultimele versiuni de browsere Google chrome și Modzilla firefox, precum și efectuază o devirusare a sistemului, ca să nu cumva să ai vreun drăcușor ce încearcă să străpungă firewall-urile serverelor folosind-use de calculatorul tău.
Succes

| PedoBarbie a răspuns:

Ce 'problema e', de ce nu 'merge'?

| SummerT a răspuns:

Mai lasa facebook-ul, pun pariu ca nu ai citit niciodata o carte.

| Ionela1235 explică (pentru SummerT):

Apff ..asta e doar parerea ta! Daca intru pe facebook nu inseamna ca nu mai citesc deloc spre deosebire de altii!

| DeyCj a răspuns (pentru SummerT):

E nu fi rea.Eu ar trebui să zic asta că nu am cont și nici trăznit nu o să îmi fac, ca urăsc rețeaua aia ce este un mijloc de control al userilor.Nu ți se blochează mouse-ul și îngheață browser-ul 5-10 secunde când îl folosești?
E un semn „bun" nu?
Eu prefer exclusiv românia(așa îi zice).E Fb-ul românesc.Mult mai Ok, nu conține unelte de spionaj al userilor cum e Fb-ul original, etc.
Da dacă vrei discutăm despre asta cu altă ocazie.