| MatzzaaaEteeNaa666 a întrebat:

Daca reinstalez windows-ul si am o partitie pe care am fisiere ce nu vreau sa le sterg, ce trebuie sa fac in momentul instalarii ca partitia sa nu fie stearsa?thinking

Răspuns Câştigător
| Amilik a răspuns:

Toate datele de pe partitia unde a fost instalat windowsul vechi se vor sterge. Daca datele tale le-ai salvat pe o alta partitie decat cea unde era windowsul nu se vor sterge (de exemplu: windowsul tau este pe c:/ si fisierele tale pe care vrei sa le pastrezi sunt in d:/; in momentul in care vrei sa reinstalezi windowsul lucrezi doar cu partitia c:/ fara a umbla in d:/; astfel datele se pastreaza).

1 răspuns:
| Vibrations a răspuns:

Eu zic sa chemi un prieten care se pricepe la calculatoare