| anonim_4396 a întrebat:

Bună seara / ziua / dimineaţa, orice ar fi la voi laughing.
Aşa. deci, să trec la subiect.
eu sunt aşa mai începător cu calculatoarele.
1 ) Vreau să ştiu piesele maxime care se pot asambla contemporan ( 4, 6GHz, nVidia GeForce YyY, 64GBRAM, etc ) pe un sistem de operare window7 ( oarecare ).
2 ) Din "nVidia GeForce GTX 980" cum înţeleg de cât e placa video.
3 ) Ce calculatoare îmi racomandaţi să fie Quad-Core, sau merge să schimb şi procesorul? laughing
4 ) Buget : 3.500€

4 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Auzi, dar ce vrei sa faci cu calculatorul?

| cristimihailov a răspuns:

Mai bine ia-ti un xbox sau ps4. E mai fun cand te misti decat sa stai la calculator in fund.