| ch0c0latemix a întrebat:

Si-a cumparat careva acumulatori(baterie) pentru telefoane mobile de pe net? Imi trebuie unul nou pentru un Nokia 6300, am incercat sa cumpar de pe piata din oras dar nu a fost compatibil cu telefonul in sesnul ca nu puteam sa deschid telefonul, chiar daca a stat la incarcat cateva ore. Ma gandeam sa comand un acumularot original de pe net. Credeti ca acela va fi bun? Mersi

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

De obicei e mai ok. CAuta pe internet, dar numai de la magazine de incredere sau daca iei noi de pe site-uri gen okazii, cumpara doar de la vanzatori cu multe calificative si reputatie buna.

| Acelashy a răspuns:

Buna! sincer si eu am avut aceeasi problema la telefoane..si am luat acumulatori originali de pe Okazii.ro..si chiar au mers.mi-au ajuns in 2 zile. si pretul nu a fost asa mare..sau am mai avut nevoie de acumulatori de nokia...si am cumparat de aici..http://www.gsmnet.ro/......810...sper sa te ajute raspunsul meu.succes