| InVisible99 a întrebat:

Buna,
Spuneti-mi niste laptopuri klumea, dar nu numai pentru filme si jocuri ci pentru a lucra ok pe ele in diferite programe...
Thx happy

Răspuns Câştigător
| ionut95gr a răspuns:

Asus k53s.il am si eu.e super bun

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna eu nu prea le am cu ele dar isi dau un sfat programele cer memorie ramii, oferale cat mai multa daca se poate de ce nu 4 gb de rami procesorul peste 2500 placa de baza Intel nu fac reclama isi bagi un windows 7 si gata dar un lucru e sigur programele cer ramii cati mai multi bafta de preferabil sa cumperi acum de sarbatori is la oferta