| Irina_9101 a întrebat:

Care este cea mai buna marca de laptopuri? Nu pentru. jocuri sau filme.

Ofer: Funda

12 răspunsuri:
| laptopnews a răspuns:

Depinde de buget, configuratie, preferinte. Cel mai bun e cel care ti se potriveste. Plusuri si minusuri gasesti la toate brand-urile. Pentru ce il folosesti si care e bugetul de care dispui? Asa putem veni cu o recomandare corecta! happy Succes!

| Irina_9101 explică (pentru laptopnews):

Pai. bugetul de la 10 mil(vechi) la 30 de mil (vechi). il vreau mai mult pentru net si pentru messenger

| laptopnews a răspuns (pentru Irina_9101):

Pentru internet si messenger poti sa te orientezi si catre o tableta buna! happy Iei in calcul si varianta asta?

| trolololo a răspuns:

Asus e cea mai buna firma, urmata de Toshiba. Trust me.
Dell e bun doar dacă iei modele scumpe (business), la fel și HP. Alea ieftine sunt penibile.
Acer e asa și asa, destul de ok.
Apple e calitativ, dar sa fim serioși nu oferă cine știe ce, în plus se strica destul de mute.

Bine pe net ai sa vezi altfel de topuri, depinde cine a plătit mai bine pentru reclama.

| MeConstantine a răspuns:

Buna,
Deci marcile sunt cam asa: Sony Waio pentru clasa Windows, Dell si Toshiba\
Iar pentru clasa Apple Imac

| AleXu224 a răspuns:

Uite ti-as recomanda Acer raised eyebrows

| radomire a răspuns:

Am netbook Asus si sunt foarte multumit de el. Sunt fan Asus

| BlueRel a răspuns:

Acer,Toshiba si Sony

| nonutadulcinea a răspuns:

Eu am Lenovo e bunicel