| AncaRares a întrebat:

Buna ziua, spuneti-mi va rog care din cele 2 laptopuri/ procesoare e mai bun? Mentionez ca nu il cumpar pentru jocuri ci pentru a lucra: Intel 5 sau rayzen 7?

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Intel I5 este mai stabil.

| Simpatic a răspuns:

Intel i5, daca vrei insa ceva si mai capabil i7 e varful sa zic asa pe un laptop, nu intru in discutii despre flagshipul i9 ca nu are rost cand lucrezi mai mult office gen.
astazi am pus ochii in showroom eMAG pe un laptop cu i7-14650HX ultima gaselnita in materie de laptopuri...m-am indragostit de acest CPU ce specificatii are si ce stiewinking

| ReddY25 a răspuns:

Intel

| Xox0 a răspuns:

Parerile difera dintr-o perspectiva personala.
Mai bine spune-ne ID-urile procesoarelor din aceste generatii.