| Deea_4049 a întrebat:

Buna spuneti-mi si mie un program de aflat parola uitata de la mesenger ca am un prieten care sia uitat parola big grin funda:X

Răspuns Câştigător
| misterioaѕa a răspuns:

Buna.
Nu exista astfel de programe
Daca ar exista toti ar stii parolele din lista lor
Daca vrea sa afle parola veche:
1.Dai forgow password
2.Complteaza campurile goale si scrii parola noua
funda?

pa, pa

2 răspunsuri:
| ovidiuionita a răspuns:

Salut.
Parola nu o gasesti cu un program. Daca ar fi fost asa de usor, toata lumea ar putea afla parola oricui.
Daca a uitat parola, sa acceseze yahoo.com si sa foloseasca optiunea de Forgot password. Daca nu si-a setat masurile de securitate la contul de Yahoo (intrebare secreta, adresa de email alternativa) nu prea poate face mare lucru sa si-l recupereze, atat timp cat nu este un cont de Yahoo! platit.

O zi buna.

| lila_1550 a răspuns:

Incearca cu MessenPass este un utilitar gratuit care poate fi foarte folositor daca este folosit cu cap. El detecteaza automat aplicatiile de tip Instant Messenger instalate pe calculator, decripteaza parola pe care acestea o retin, si apoi afiseaza numele si parolele gasite in perechi, in fereastra principala a MessenPass.