| andreeada a întrebat:

Stie cineva ce se va intampla cu cei ce nu accepta pasaportul biometric? Credeti ca este semnul" fiarei" conform Bibliei?

Răspuns Câştigător
| AfRodiTa_4919 a răspuns:

Nu i conform bibliei. faceti va pasaport

4 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Nu vor avea pasaport si nu vor putea merge in strainatate. Poate ca e mai bine asa. Nu e cazul sa ne mai rada occidentul SI pentru ca unii au creierul neted de patineaza musca pe el.
Rromii sunt trimisi inapoi iar bigotii nici macar nu ies din tara. Traiasca Romania!

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Dupa potopul de stupizi, inteleg ca si tu faci parte din marea familie a bigotilor. Tine-o tot asa!

| Betty a răspuns:

Te-ai uitat pe otv?laughing
parerea mea este ca e o exagerare...adica tot la fel se zicea si de radio, de televizor, de calculator etc. ca daca o sa-si cumpere lumea asa ceva o sa ajunga in iadlaughing
acum...doar dumnezeu stieoh go on
va veni vremea in care toti vom avea asa ceva pentru ca nu vei putea face nimic fara el...

| Betty a răspuns:

Multumesc pentru stupid:* nu trebuia sa te deranjezilove strucklove struck