| Mustangfurio a întrebat:

Stie cineva cum se numeste acel betisor pentru telefon? Ma refer la telefoanele cu touch. Cine raspunde primul primeste Fundita!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
| capsunica13 a răspuns:

Pur si simplu betisor pentru telefoane cu touch. ai auzit un alt fel de nume? zi daca ai auzit ca sa ma interesez si apoi iti zic. sper ca ti'am fost de ajutor. Fundita?

| Chryssuu a răspuns:

Se numesthe CREION. din cate stiu eu!
funditabatting eyelashes?

| teo97 a răspuns:

Sunt folosite pentru a nu zgaria ecranul, caz in care unghia o face. si ca sa nu se strice touch. ul. credwinking funda?

| Gangsta43 a răspuns:

Se numeste stylus

| sara5555 a răspuns:

Eu stiu ca se numeste creion sau stylus.:*:*:*happyhappyhappy

| stefan456 a răspuns:

Pics