| dienutzza_5627 a întrebat:

Stie cineva de ce la jocul Barn Buddy de la hi5 nu mai pot muta lucrurile de cand a fost blocat pe cateva zile jocul.Am incercat sa intru dupa mozzila, explorer, opera si pe nici unul nu imi merge, imi scrie "Temporarily Unavailable". Ce as putea face ca sa mearga din nou?

4 răspunsuri:
| SimonaMrr a răspuns:

Nu poti face nimic. Problema nu este de la tine, la toata lumea este asa. Presupun ca se fac mici schimbari la joc. Deci singura solutsie este sa asteptsihappy

| anotherhumanbeing a răspuns:

Incearca cu google chromehappy nici mie nu-mi merge pe mozilla dar imi merge pe chrome big grin

| dienutzza_5627 explică:

Sper sa se rezolve odata treaba asta ca de o vreme lunga deja face figuri la mine straight face

| DenyzZz a răspuns:

Nici mie nu`mi merge...
cred ca iarasi lucra la joc
ca asa o fost si acum cateva saptamani daca nu m insel.thinking

stai linistita ca o sa poti juca dupa ce termina aia...:*:*
batting eyelashes