| dienutzza_5627 a întrebat:

Stie cineva la Barn Buddy de la hi5 de ce nu mai pot muta lucrurile? de cand a fost blocat sa zic asa adica nu a mers jocul imi scrie "Temporarily Unavailable " pe sageata aceea dubla sus.Am incercat sa intru deja de pe explorer, mozzila si opera, si pe nici unul nu merge. Ce as putea face sa mearga din nou?

9 răspunsuri:
| AdeEalx a răspuns:

Nici mie nu. mi mergestraight face
am vauzt asta ieri, am crezut ca e de la mine.thinking
inseamna ca e de la joc, deci posibil o sa.si revina
eu asteptlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Raluka si la mine este la fel cu mutatul obiectelor dar jocul imi merge.Am citit undeva ca se fac modificari la joc si de aceea temporar nu este valabil... s-ar putea sa dureze cateva saptamani.Nu zile cum zic ceilalti...cauta pe internet informatii despre asta si vei vedea ca este adevarat ceea ce spun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da sunt la nivelul789

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti muta numai la un anumit nivel...

| Crissuu a răspuns:

Deci... Barn Buddy e o versiune beta si inca este in constructie. Exista momente cand merge ceva si altele cand se blocheaza acel lucru sau chiar sa nu iti mearga sa intrii pe Barn Buddy? Potii da fundita plzzz nu am multe :X...

| Frumusika24 a răspuns:

Buna! Nici mie nu mi-a mers vreo 5 zile dar dupa aceea mi-a mers.Deci stai linistita o sa-ti mearga doar asteapta happyhappyhappy

| dienutzza_5627 explică:

Pai pot sa astept orikat vreau ca deja de 1 saptamana macar ii asa, si am fost la cineva unde a mers. straight face ce nebunie8-)

| nicole96 a răspuns:

Si eu am casa pe recolta si nu imi da voie sa o mut de acolo. Am inteles ca se fac schimbari in joc cum ar fi mituirea cainelui de paza.etc. S-ar putea sa dureze cateva zile.

| S3Th a răspuns:

Pai daca ti'ai mutat casa si habaru pe teren ti-a blocat. Asteapta o zi sau doua.