| AdaAlexandra1461 a întrebat:

Stiu ca pare o intrebare cam stupida dar daca ai un stick il bagi in unitate trebuie doar sa mai bagi fisierul dorit in stick care apare la my menu nu? Am calculator LG Multisync LCD.
Funta! devil-

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

Buna, dupa ce introduci stick-ul in unitate iti apare o noua partitie in my computer (care este stick-ul) si copiezi ce doresti pe el. Nu trebuie sa faci nimic special.

| AdaAlexandra1461 explică (pentru Intruder19):

Multumesc! Apropo am pus emoticonul gresit don't tell anyone

1 răspuns: