| Gabryel133 a întrebat:

cam cat timp dureaza sa se demonteze absolut toate piesele de pe o unitate si sa se monteze pe celalalt? este vorba de carcase stiu ca pare putin stupida intrebarea dar chiar trebuie sa stiu MS

Răspuns Câştigător
| Anonimuserr a răspuns:

Dacă spui de un PC, cam într-o oră dacă sunt demontate şi montate dacă sunt montate de către unu care se pricepe cât de cât şi nu se moşmondeşte.

| Gabryel133 explică (pentru Anonimuserr):

Mersi!

| EnvyU a răspuns (pentru Gabryel133):

Se poate si mai repede, Iei o surubelnita in stea, scoti cablurile, scoti suruburile, scoti piesele din carcasa, le pui in cealalta carcasa, bagi suruburile, conectezi cablurile si gata. Maxim 30-40 de minute ar trebui sa iti ia.

6 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

De ce trebuie sa stii?

| KodrutZ a răspuns (pentru K0sti):

Ei, de ce. Sa faca si el o combinatie...

| K0sti a răspuns (pentru KodrutZ):

happy

| Gabryel133 explică:

Cateva greseli gramaticale, sorry!