| anonim_4396 a întrebat:

Buna,
Sunt multe aplicatii pe Android care te ajuta sa iti mentii greutatea sau sa mai slabesti,spuneti-mi si mie o aplicatie care v-a ajutat, vreau ceva la sigur

1 răspuns:
| AnonimusGate a răspuns:

Nu există ceva concret Samsung galaxi s4 si s5 au aplicați preinstalate in soft care is făcut pentru asta iți spune câte calori ai dat jos... dar un regim echilibrat este mai bun gen si carne dar si legume combinat si in cantitati medii...Plus sport zilnic.