| anonim_4396 a întrebat:

sunt nou cu photoshopul si vreau sa modific masini, am vazut pe youtube ca se poate dar nu imi pot da seama cum se face deoarece videoclipul este prea rapid, as vrea sa stiu cum inserez o imagine si o redimensionez[ de exemplu sa pun roti noi ], cum schimb culoarea masinii, cand dau pe lasoo tool cum fac sa selectez mai multe obiecte, de exemplu, selectez toata masina apoi vreau sa mai selectez geamurile etc... fara sa dispara acea selectie a masinii. ajutor! dau funda!

1 răspuns:
| Crisss22 a răspuns:

Eu zic mai intai sa incerci asta cu o poza big grin. Si iti recomand photoscape, ca este mai bun.