| valylacanu a întrebat:

Buna, sunt nou in domeniul pc-ului și nu știu ce memorie RAM sa cumpăr pentru că am două sloturi albastre și două negre și nu știu dacă aș putea pune încă doua plăcuțe de RAM DDR3 in sloturile cele albastre.

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Depinde de ce computer ai si ce confirguratie ca nu tot ram-ul si piesel electronice se potrivesc, nefiind toate compatibile.
Du-l la un centru de computere ca stiu aia de aoclo ce i se potriveste si-ti pun ei ce ai nevoie.