| mariuspitbull a întrebat:

tocmai am cumparat un Philips 32pfl5604 care are si port USB.Am pus un film pe stick si am conectat sticku in TV, filmul merge foarte bine dar nu arata subtitrarea, am cautat si pe siteul oficial, unde am gasit ca acest model de tv nu reda subtitrarile.Nu exista vreun program cu care sa pot "lipi" subtitrarea de film sau ceva de genu si sa pot vedea si subtitrarea?

Răspuns Câştigător
| ExpoLOGO a răspuns:

Denumeste atat filmul ( filmulmeu. avi ) cat si subtitrarea la fel ( filmulmeu.sub ) alta idee nu am

P. S. daca functioneaza nu uita de funditawinking

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar nu mai intreba deasteaa!