| BluePuff_3062 a întrebat:

Daca am subtitrarea unui film si am si filmul, dar sunt separate, cum pot,, lipi" subtitrarea pe film?

10 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Orice player ai avea iti va deschide filmul cu tot cu subtitrare daca subtitrarea are exact acelasi nume cu filmul. Eu zic sa redenumesti subtitrarea dupa film. Bafta!

| Bishop a răspuns:

Daca il vezi prin bsplayer cand deschizi filmul dai click dreapta si dai incarcare subtitrare si o cauti in documentele tale

| kh1ss a răspuns:

Pai cand deschizi filmu... adaugi si subtitrarea, acum depinde de ce player folosesti

| Cryss a răspuns:

Si la mine asa e, deci cel mai usor e sa dai click pe subtitrare, si o tragi ca sa zic asa pe ferestra unde iti merge filmul happy. Eu folosesc VLCplayer.

| moonY a răspuns:

Nu se pot "lipi". deschizi cu BSPlayer, ai optiunea "load subtitles", selectezi subtitrarea dorita.si gata.
sau te asiguri ca filmul are EXACT aceeasi denumire ca subtitrarea (le poti da tu denumiri identice). in felul asta ar trebui sa se "autolipeasca" tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Tragi" de subtitrare in filmlaughing).
Eu folosesc Bsplayer si cand pun subtitratea dau click pe ea, tin apasat pana ajung cu mouse'ul pe filmul deschis si gata...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intrebarea e? definitiv?, sa stii ca se poate sa iti pui subtitrarea in film fara sa mai incarci o subtitrarea, programul nu trebuie instalat. programul se numeste: PocketDivXEncoder_0.3.96 si il gasesti pe google. E foarte bun daca vrei sa iti pui un film pe telefon pentru ca poti sa modifici cam ce vrei tu si sa ii dai rezolutia corespunzatoare. succeswinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lipeste-le cu super-glue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tantalai toti daca nu stiu oare la ce se mai baga in seama, doar sa comenteze?

| codrin a răspuns:

Mai
eu nu stiu am nevoie si eu de un raspuns