| Zzoomless7 a întrebat:

Acum cateva zile mi-am achizitionat un laptop Samsung 300E5Z-S03, de asemenea si un Router Wireless N 300Mbps TL-WR841ND si vreau sa imi spuneti cum pot sa imi fac o retea Wireless si sa ma conectez la ea.(Am auzit ca imi mai trebuie inca un Calculator, tip PC pentru a conecta cablul de la 'net la el.) Vreau sa imi explicati pas cu pas, eu nu prea le am cu partea hardware. big grin

P.S. Am net de la RDS&RCS. Daca cineva este disponibil sa ma ajute, sa ma contacteze la yo_krysty619.

Vreau un raspuns cat mai explicit si repede.

Raspunsul cel mai bun primeste Funda+VOT.

1 răspuns:
| dantextcontrolpsp a răspuns:

Salut, nu e ceva asa complicat ai 2 posibilitati; 1 suni la RDS si te ajuta eii,; 2 te uiti aici si il setezi singur http://www.videotutorial.ro/? p=9250, bafta